Şoklama Tüneli Dondurucu

Şoklama Tüneli Dondurucu


 

Tünel Dondurucunun Tanıtımı

 

Tünel dondurma makinesi, olgun yapıya ve istikrarlı performansa sahip bir tür gıda hızlı dondurma cihazıdır. İletim yapısı basittir: besleme ve boşaltma konumu alçak ve kullanışlıdır, boşaltması kolaydır.

 

Tünel dondurucunun verimi müşteri ihtiyacına göre 500 kg/saat ile 1500 kg/saat arasında değişmektedir. Profesyonel tünel dondurucu, dondurulmuş patates cipsi, köfte, kesilmiş et, balık ve diğer deniz ürünlerini vb. hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Çok sayıda ürünü kısa sürede dondurabilen etkili bir dondurma cihazıdır ve merkezi sıcaklık Hızlı dondurulan ürünlerin sıcaklığı -18°C'ye ulaşır, böylece hiçbir besin bileşeni kaybolmaz ve ürünün görünümü renk değiştirmez.

 

Şoklama Tüneli Dondurma Makinesi Çeşitleri

 

Kullanılan konveyör bantların formlarına göre tünel dondurucu, örgü bant tipi hızlı dondurucu ve plaka tipi hızlı dondurucuya ayrılabilir.

 

Örgü bant tipi tünel dondurucuda kullanılan örgü kayışlar, paslanmaz çelik tel örgü ve plastik çelik ağ olarak sınıflandırılır.

Örgü bant tipi hızlı dondurma makinesi, dondurulmuş gıda pazarında yaygın olarak kullanılan basit bir yapıya, güvenilir çalışmaya ve uzun hizmet ömrüne sahiptir.

 

Örgü kemer yukarı ve aşağı havalandırılabilir ve donma hızı hızlıdır. Bant dayak cihazı eklenerek ve üfleme yöntemi değiştirilerek akışkanlaştırmanın gerçekleştirilmesi kolaydır.

 

Tünel Hızlı Dondurucu Avantajları

 

Yenilikçi bilim ve teknoloji, taze bir hayata öncülük ediyor

Dondurucu, gıda hijyeni ve güvenliğini sağlamak için HACCP gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir ve makine çift taraflı paslanmaz çelik poliüretan ısı yalıtımlı gövde plakasından yapılmıştır, kapı elektrikli ısıtma ile çift katmanlı olarak kapatılmıştır, donmayı etkili bir şekilde önler.

 

Dikişsiz olduğundan toz birikmez ve temizlenmesi kolaydır. Ve yalıtım etkisi iyidir, bu da soğuk havayı donma odasında sıkıca kilitleyebilir, bariz enerji tasarrufu etkisi. Evaporatörün hava üfleme yöntemi, dondurucudaki hava kanalını oluşturan hava yönlendirme tipini benimser.

 

Örgü kayışın rüzgar yönünün herhangi bir farklı konumda eşit olmasını sağlayın, böylece ısı değişiminin etkisi elde edilir ve dondurma verimliliği geleneksel yönteme kıyasla% 15 -% 20 artar ve donmuş enerji tüketimi ürün düşük.

 

Kalıcı “donmuş” kuvvet, sonunda soğuk

 

Hızlı dondurma makinesi, yukarıya doğru büyük bir dikey hıza sahip güçlü bir soğuk hava akışı oluşturur ve rüzgarı eşit şekilde dağıtmak ve hava akışını eşit şekilde dağıtmak için benzersiz bir hava yönlendirme sistemini benimser.

 

Malzeme tamamen kuvvetli soğuk rüzgara maruz kalır. Örgü kayışın alt kısmı bağımsız bir darbeli titreşim cihazı ile donatılmıştır, böylece örgü kayışın boşluğu donma nedeniyle tıkanmaz, bu da rüzgar direncini azaltır ve hava akışı pürüzsüz hale gelir.

 

Böylece malzeme topaklaşmaz ve monomer oluşturacak şekilde yapışmaz. Tam akışkanlaştırmalı hızlı dondurma işlemi gerçekleştirilir, donma hızı hızlıdır ve dondurulmuş çıktı büyük ölçüde iyileştirilir.

 

Düşük sıcaklık telafisi

 

Tünel dondurucu, dış sıcaklık değişimine göre soğutma sıcaklığını otomatik olarak ayarlayabilen otomatik düşük sıcaklık telafisi işlevine sahiptir. Örneğin yaz aylarında yiyeceklerin çürümesini ve bozulmasını önlemek için düşük sıcaklık otomatik olarak telafi edilecektir.

 

Düşük karbonlu çevre koruma, veda kokusu

Şok  dondurucu, sıkı testlerden sonra donmuş kokuyu ortadan kaldıran ve gıdanın orijinal tadını koruyan çevre koruma antibakteriyel malzemesini benimser. Renk solması yok, bozulma yok ve yiyeceklerin tazeliğinin tadını çıkarın.

 

Yüksek Performanslı Tünel Pazarları

 

Meyveler sebzeler,

Deniz ürünleri,

Et ve kümes hayvanları,

Süt Ürünleri,

Hazır yemek,

 

WhatsApp chat
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı