Vizyon & Misyon

Soğuk Hava Deposu Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.
 
Müşterilerimizi, çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren sektörümüzde lider bir şirket olmak. Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak ihtiyaçlarını hem karşılamak hem de faaliyetlerinde yön vererek hep beraber rakiplerimizden bir adım önde olmak.

KESKİNSO ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ’nin işi, sizin işiniz için gerekli olan soğuk depolama ve iklimsel alanları geliştirmek, dizayn etmek ve kurmaktır. Amacımız müşterilerimize arzu ettikleri çözümleri kaliteli ve hızlı bir şekilde sunarken işletme ve üretim maliyetlerini mümkün olduğunca azaltmaktır. Bütün şok ve soğutma makineleri, ekipman ve sistem seçenekleri için, teknoloji ve öngörü ile doğru çözümler sunmak, özel talepleriniz için yeni tasarımlar üretmek, KESKİNSO ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA’nın uzmanlık alanıdır

WhatsApp chat
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı